JUST DU IT
AhOj

SeM rAdA zE sTe Se SeM pRiSlI pOdIvAt TaKe ByCh ChTeLa DoPorUcIt BloG:www.kwacenkain.blog.cz   UrCiTe Se Tm mRknEte

miro se lici

18. května 2010 v 14:29 | ja
Zpěvák se přiznal, že si maluje obličej! Miro Šmajda (21) šokoval své fanynky (a možná potěšil fanoušky) přiznáním, že na přenosy slovenské Let´s Dance nosí make-up!
Miro Šmajda pro slovenský web upřesnil, že si zvýrazňuje obočí, oči maluje černou linkou a na tváři nosí make-up. Dokonce řekl, že make-up používá nejen na přenosy Let´s Dance! Kam s tím chodí? Že by do gay barů?
Jak se na jeho přehnané líčení dívá jeho taneční a možná životní partnerka Kateřina Štumpfová (24)? Buď si toho ještě nevšimla, nebo se jí líbí zmalovaní muži, kteří si nevděí rady se svou orientací. Je pravdou, že členové skupiny Kiss to také trošku přeháněli s líčidly, ale tam šlo o jistou nadsázku a spíše svými make-upem děsili než, že by chtěli vypadat lépe!
Miro se potí a make-up mu stéká z obličeje!
Je tu také možnost, že Miro se právě snaží zalíbit Kataríně. Ale copak nemají ženy rády přirozenost? Druhá možnost je pak tak šílená a blasfemická, že se jí bojíme vyslovit. Je snad Miro Šmajda homosexuál nebo dokonce transsexuál?
Zpěvák má kvůli líčení z ostudy kabát, protože si jej už začali dobírat i někteří jeho rivalové z Let´s Dance. Miro však na případné posměšky reaguje velmi vulgárně: Jestli se to někomu nelíbí, je mi to u prdele! Slovensky to řekl asi takhle: Keď se to někomu nepáči, ať idě do čerta!


mno muj nazor je takovej ze je to jeho vec a at ty co si mislej ze je teplej at dou do prdele  miro ma pravdu ....ked sa to nekomu nepačí at de do čerta
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama